Kariéra

Hledáte práci, která bude zároveň vaším koníčkem? Stabilní místo s přátelským kolektivem a skvělou atmosférou? Přidejte se k nám.

Proč pracovat v Megapixelu?

Protože jsme firma s tradicí, osobním přístupem a to co děláme, děláme opravdu rádi. Zákazníkům nenabízíme pouze produkt, ale také cenné rady od nadšenců i odborníků, vzdělání prostřednictvím kurzů s profesionály a v neposlední řadě kvalitní a široký sortiment. Vytvořili jsme místo, kam se lidé rádi vracejí, protože u nás dostanou něco víc než jen nákupy. Kromě e-shopu nás najdete také na třech kamenných prodejnách v Praze, Brně a Ostravě, kde pravidelně pořádáme besedy, workshopy a další zajímavé akce.

Rádi byste u nás pracovali, ale nenašli jste pozici, která by vám seděla? Napište nám na e-mail: kariera@megapixel.cz, co by vás v Megapixelu bavilo dělat, přiložte svůj životopis a my se vám co nejdříve ozveme.

Aktuálně volné pozice:

Správce E-shopu / B2B specialista

Jaká bude tvoje odpovědnost?

  • Listing

    • Administrace produktů, jejich zalistování a propojení na E-shop

    • Práce v redakčním a skladovém systému

    • Správa produktů v E-shopu, tvorba obsahů a prodejních textů u produktů

    • Základní práce s grafickými podklady

    • Komunikace s produktovým a marketingovým týmem

    • Kontrola stávajícího obsahu, jeho aktuálnosti a případné revize

    • Správa dalšího obsahu, překladů a reporting prodejních dat

  • B2B

    • Aktivní práce s B2B portály, sledování výběrových řízení

    • Vytváření obchodních nabídek

    • Komunikace s odběrateli a dodavateli

Jaký by měl být tvůj profil?

  • Obchodní myšlení

  • Umění věci dotáhnout samostatně do konce

  • Týmovost - pracujeme v týmu a je to pro nás velmi podstatné

  • Chuť učit se nové věci

  • Zkušenosti s listingem produktů na e-shopu

  • Cit pro český jazyk, schopnost napsat delší souvislý text bez gramatických chyb

  • Znalost anglického jazyka ideálně na úrovni B2 – část podkladů je dostupných pouze v angličtině a bude nutné zajistit jejich překlad

  • Povědomí o SEO a základních principech validního kódu

  • Uvítali bychom praxi z firem, které působí v oblasti prodeje Foto / Video / IT

  • Znalost práce v informačním systému ABRA bude výhodou

  • Zkušenosti s prací v redakčním systému

Nabízíme:

  • Práci v přátelském a inspirujícím týmu - jsme nadšenci pro foto a video

  • Prostředí podporující kreativitu a možnost realizace vlastních myšlenek

  • Odpovídající ohodnocení

  • Pracoviště: Praha - Holešovice

  • Možnost zapůjčení foto a video techniky a možnost zvýhodněného nákupu zboží

  • Multisport kartu

  • Zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinu

HR Generalista

Koho hledáme?

Nadšence HR, proaktivního člověka, který už má za sebou nějaký ten rok praxe a má především zkušenost s aktivním náborem. Zároveň hledáme člověka, který se nebojí samostatnosti a realizace vlastních HR projektů…. A hlavně má rád svět fotografů a video makerů.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Nábor nových kolegů v rámci firmy od modrých límečků až po manažerské pozice (inzerce, prescreening kandidátů, vedení pohovorů,...)

  • Zastřešení kompletní agendy nástupních i výstupních procesů: příprava dokumentů, zajištění adaptace, péče o zaměstnance,...)

  • Podpora jednotlivých vedoucích a manažerů

  • Řešení potřeb zaměstnanců - interní HR support

  • Podpora přípravy mezd

  • Samostatné vedení HR projektů

  • Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců

   Vaše charakteristické vlastnosti:

  • Zkušenost s pohovorováním kandidátů

  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

  • Ochotu pracovat s lidmi, s čísly i dalšími informacemi

  • Proaktivní přístup, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost

  • Praxe na HR pozici v obdobné roli

  • Odpovídající uživatelská znalost práce s Google dokumenty

  • Praktická zkušenost s ERP systémem Abra bude velkou výhodou

Co Vám nabídneme?

  • Práci v přátelském týmu a mezi nadšenci fotografie a videa

  • Práci na částečný či plný úvazek

  • Příjemné pracovní prostředí v centru města - Praha 7 Holešovice

  • Benefity k platovému ohodnocení

  • Možnost zapůjčení prodávané techniky, zvýhodněného nákupu zboží, využívání služeb, fotokurzů

  • 3 dny Sick-Day na rok

  • Dotovanou Multisport kartu

  • Zvýhodněný tarif mobilního operátora